klimatizace AirCool s.r.o., U stadionu 777, 50601, Jičín, tel.: +420 774 321 900, e-mail: info@air-cool.cz
Otevřít menu
klimatizace Jičín

Objednávky:  +420 775 123 900

klimatizace rady | eshop klimatizace

Servis klimatizace

servis klimatizací
Home  >  Servis klimatizace

Stejně jako je tomu v jiných oborech, je i v nabídce klimatizací řada různých značek produktů a firem, které je prodávají a instalují. Při volbě klimatizace si můžete vybrat z produktů známých světových značek, ale setkáte se i s výrobky, jejichž značky vám nebudou povědomé. Není žádný důvod se domnívat, že pro vás neznámé značky jsou snad méně kvalitní.

Pokud máte jakékoli dotazy k námi nabízeným klimatizacím, zeptejte se nás. Víme, kdo tuto značku dováží, jak je to velká firma, jak je zajištěn záruční servis, případně dostupnost náhradních dílů, atd.

Naše firma je certifikována pro instalace a servis klimatizací všech námi nabízených výrobců. To znamená, že jsme vám schopni pokrýt kompletní dodávku, montáž i následný záruční a pozáruční servis.

Pravidelný servis klimatizace – minimálně 1x ročně - je nezbytnou nutností a zárukou dlouhodobého a bezporuchového chodu klimatizační jednotky. Pravidelnou údržbou a kontrolou dochází k odstranění nežádoucího znečištění a tím i zatížení celého zařízení.

nahoru