klimatizace AirCool s.r.o., U stadionu 777, 50601, Jičín, tel.: +420 774 321 900, e-mail: info@air-cool.cz
Otevřít menu
klimatizace Jičín

Objednávky:  +420 775 123 900

klimatizace rady | eshop klimatizace

Nástěnné klimatizace

nástěnná klimatizace
Home  >  Druhy klimatizace  >  Nástěnné klimatizace

Nástěnné klimatizace jsou nejvíce používány pro chlazení bytů a domů. Poskytují dostatečný výkon a nabízí další užitečné funkce, které jsou zejména v domácnostech důležité, jako např. dobrá filtrace vzduchu, která vzduch v místnosti nejen ochladí, ale také vyčistí a zbaví jej alergenů a zápachů, např. z cigaretového kouře; mají dálková ovládání a funkci časovače, kdy je možné nastavit dobu chlazení a v neposlední řadě důležitým faktem je také skutečnost, že je u nich velmi snadná údržba, kterou lze provádět svépomoci a vyžadují autorizovaný servis jen 1x ročně.

Nástěnné klimatizace mají vždy minimálně dvě části (split)vnitřní jednotku, která je, jak už její název napovídá, montována na stěnu místnosti a vnější jednotku, která je umístěna vně budovy (na balkóně, na fasádě, na střeše, na zahradě, nebo ve sklepních místnostech objektu) a nebo více vnitřních jednotek a jednu vnější jednotku u varianty multisplit. Tyto jednotky jsou vzájemně propojeny, proto instalace nástěnné klimatizace vyžaduje odbornou montáž, kterou navíc, dle platné legislativy ČR, může provádět pouze firma, která má k tomu příslušnou akreditaci.

Nezanedbatelnou skutečností je, že nástěnné klimatizace, nabízené v současné době na trhu, jsou v moderním designu, který neruší interiér svou velikostí, barevností nebo tvarem. Naopak. Některé z nabízených klimatizací jsou designovými prvky, které dokáží interiér ozvláštnit.

Vyberte si z naší široké nabídky nástěnných klimatizací a neváhejte nás kontaktovat. Přijedeme za vámi, vše proměříme a navrhneme optimální řešení pro váš interiér.

Doporučujeme vám:

nahoru