klimatizace AirCool s.r.o., U stadionu 777, 50601, Jičín, tel.: +420 775 123 900, e-mail: info@air-cool.cz
Otevřít menu
klimatizace Jičín

Objednávky:  +420 775 123 900

klimatizace rady | eshop klimatizace

Kazetové klimatizace

kazetová klimatizace
Home  >  Druhy klimatizace  >  Kazetové klimatizace

Využít kazetové klimatizace doporučujeme všude tam, kde je možné instalaci vést stropními podhledy. Pak je klimatizace zabudována do podhledů a prakticky neruší vzhled místnosti. Dokonce existují klimatizace, které dokáží své lamely zatáhnout a tudíž je na stropě nerozeznáte. Kazetové klimatizace se nejvíce instalují do kanceláří, obchodů a ubytovacích zařízení. Jejich nespornou výhodou je totiž jejich tichý provoz, který je právě v těchto místech velmi důležitý a žádaný. Mezi další výhody kazetových klimatizací patří:

  • Ekonomický provoz
  • Některé kazetové klimatizace mají zabudovanou funkci filtrace a současně s chlazením vzduch také filtrují od škodlivin a alergenů
  • Některé kazetové klimatizace mají zabudovanou funkci samočištění, proto je údržba snadná a vyžaduje jen 1x – 2x ročně autorizovaný servis.

Kazetové klimatizace se většinou liší nejen zabudovanými funkcemi, ale také rozměry, počtem otvorů, kterými proudí vzduch (jednocestné, dvoucestné, třícestné, čtyřcestné atd.) Čím více výdechů, tím lépe je zajištěna cirkulace vzduchu v místnosti. Proto je možné říci, že kazetové jednotky s méně otvory (výdechy) je vhodné použít v bytech a menších prostorách a ty s více již do komerčních prostor s většími rozměry a většími nároky na výkon klimatizace.

Doporučujeme vám:

nahoru