klimatizace AirCool s.r.o., U stadionu 777, 50601, Jičín, tel.: +420 774 321 900, e-mail: info@air-cool.cz
Otevřít menu
klimatizace Jičín

Objednávky:  +420 775 123 900

klimatizace rady | eshop klimatizace

Montáž lokálních rekuperačních jednotek

montáž rekuperace
Home  > Rekuperace  >  Montáž lokálních rekuperačních jednotek

Instalace rekuperační jednotky RECUAIR

 1. Výběr plochy pro instalaci jednotky (30 minut)
  Ideální plochu pro umístění jednotky si zvolí zákazník sám, případně mu s výběrem rádi pomůžeme. Osobní návštěva technika není nutná, postačí zaslat nám fotografie. S přihlédnutím na dostupnost elektrické zásuvky doporučíme funkční a současně estetické řešení.

 2. Příprava elektroinstalace (30 minut)
  Zásuvku pro zapojení jednotky do elektrické sítě si ve většině případů řeší zákazník svépomocí, resp. ve spolupráci se svým elektrikářem. V případě potřeby však dokážeme elektroinstalaci zajistit.

 3. Otvor pro větrací jednotku (60 minut)
  Vytvoření otvoru pro jednotku netrvá déle než 60 min a díky výkonnému odsávání je prašnost minimální. Samotnému vrtání předchází osazení závitové tyče na chemickou kotvu do zdi pro spolehlivé vedení vrtáku. Samozřejmostí je pečlivé zakrytí přilehlého nábytku jako prevence znečištění.

 4. Instalace větrací jednotky (30 minut)
  Díky patentované technologii je samotná instalace jednotky velmi rychlá a probíhá pouze zevnitř, bez nutnosti přístupu z exteriéru. Díky tomu je možná instalace i ve vyšších patrech bez nutnosti použití lešení. Celý systém se vsune do zdi a dokonale utěsní z interiéru. Následuje nastavení jednotky, zaškolení, instalace aplikace zákazníkovi do mobilního telefonu a další servisní podpora k Vaší maximální spokojenosti.

 5. Začištění a úklid (30 minut)
  Díky důkladné prevenci a pečlivému začištění po instalaci odevzdáváme zákazníkovi kompletně uklizený prostor ve stavu před instalací.

nahoru